Корпоративним клієнтам

 

картинка

картинка2

  

 

Пропозиція


Страхова компанія «Клас Страхування життя», пропонує Вам співробітництво у сфері довгострокового накопичувального страхування життя, за допомогою якого Ви, як сучасний професійний керівник, зможете вирішувати задачі, пов’язані із соціальною програмою для співробітників.

 

Страхування життя є найбільш оптимальним для керівника підприємства механізмом додаткової мотивації персоналу, закріплення висококваліфікованих працівників на підприємстві, та вирішення проблеми забезпечення співробітників соціальними гарантіями. Це пов’язано з можливістю забезпечення соціальних гарантій у досить великому розмірі при незначних витратах з боку підприємства, а також із запровадженням значних податкових пільг для підприємства.

 

Пропонуємо Вам розглянути в якості складової соціального пакету, що Ви можете запровадити на підприємстві, програму довгострокового страхування життя «Інвест-Лайф», яка дозволить:

-         додатково мотивувати співробітників підприємства;

-         знизити плинність кадрів;

-         створити базову соціальну програму на підприємстві (соціальний пакет);

-         забезпечити фінансовий захист співробітників та членів їх родин при настанні несприятливих подій;

-         залучити на роботу висококваліфікованих фахівців,  забезпечивши їм додаткові соціальні гарантії;

 

Основною перевагою застосування даного виду страхування корпоративними особами є забезпечення страхового захисту та створення фінансового капіталу, який протягом всього строку дії договору залишається у розпорядженні підприємства. Це досягається завдяки можливості підприємства-страхувальника призначати осіб (вигодонабувачів), які отримуватимуть страхову виплату у випадку смерті застрахованої особи, встановлення інвалідності або дожиття до кінця дії договору. Роботодавець є власником договору страхування працівника і має право змінювати даних осіб, чи їх частки у виплатах. Крім того, Вигодонабувачем за усіма страховими випадками може виступати сама компанія-роботодавець.

claslife CLASSLIFE©2010                                                                                               
            Сайт разработан компанией lucky